100% ustawka na dziś ! 🔥

Jeśli liczyłeś, że w tym miejscu pojawi się typ na dziś, to niestety muszę Cię rozczarować. Jedną z moich misji jest edukacja nieświadomych graczy zakładów bukmacherskich. Świat bukmacherki kryje w sobie wiele pułapek.

Zacznijmy więc od osób oferujących dostęp do pewnych 100% ustawionych spotkań. Uwierz mi, ale nie znajdziesz takiej osoby choćbyś długo szukał. Postaw się na miejscu osób organizujących przekręt. Czy pierwsze co byś zrobił to głosił publicznie, że masz informacje o przekręcie i każdy kto zapłaci Ci np. 100 zł dostanie o niej informacje? Nieuczciwe osoby są w stanie wszystko podrobić, począwszy od kuponu, skończywszy na setkach polubień pod zdjęciem na Facebooku. Jest to walka z wiatrakami. Dopóki ludzie się nabierają, będą działać nieuczciwe osoby w wielu miejscach, nie tylko w świecie zakładów bukmacherskich.

Przejdźmy do kolejnej zasadzki jaką może być nieuczciwy bukmacher, który przykładowo zamyka konto gracza i konfiskuje jego wygrane. Jedną z najbardziej popularnych podejrzanych firm jest 1xbet. Jeżeli bukmacher nie posiada najlepszej opinii wśród graczy, to miej świadomość, że w każdej chwili możesz mieć z nim problem. Bukmacher potrafi zamknąć konto gracza, następnie może dodatkowo zawracać głowę gracza szczegółową weryfikacją, po czym na końcu stwierdzić może i tak, że zamyka Twoje konto i konfiskuje wygrane wraz z depozytem, opierając się na swoim regulaminie i zarzucając np. posiadanie więcej niż 1 konta, mimo, że jest to nieprawda.

Co jeszcze może zrobić bukmacher? Nałożenie limitów stawki maksymalnej na zakład to coś powszechnego. Akceptacja każdego zakładu ręcznie przez bukmachera, też już nikogo nie powinna dziwić. Anulowanie wcześniej wniesionego zakładu, mimo, że powinien być wygrany? A kto bukmacherowi zabroni? Jeżeli nie przynosisz bukmacherowi zysków to dla większości firm jesteś problemem. Dla przykładu świeża historia. Jeden z polskich graczy zdecydował się na walkę z polskim bukmacherem w Sądzie. Powód? Bukmacher wpadł na pomysł, że wykluczy gracza z możliwości gry w jego firmie, opierając się na regulaminie. Dokładniej oparł się o paragraf w którym zarzucono graczowi podejrzenie o wspieranie terroryzmu i pranie brudnych pieniędzy.

Jest to dość kuriozalna sytuacja dodając fakt, że wspomniany gracz to doktor matematyki... W poniższym nagraniu znajdziesz więcej informacji na ten temat:


Ostatnia największa pułapka jesteś Ty sam. Jesteś dla siebie największym zagrożeniem. Jeśli nie potrafisz panować nad emocjami lub nie potrafisz zarządzać swoimi środkami na grę, możesz przegrać wszystko to co masz w jednej chwili. Co najgorsze możesz także uzależnić się od hazardu. Hazard jest niebezpieczny. Ja od wielu już lat traktuję zakłady bukmacherskie po prostu jako inwestycję. Korzystam z arbitrażu. Dla mnie wynik końcowy nie ma znaczenia. Natomiast jeśli Ty masz inną strategię, to życzę Tobie powodzenia !

PS. Nie ma też czegoś takiego jak 100% pewniak. Jeśli mecz się nie skończył to praktycznie wszystko jest możliwe. Ale będąc przy 100% ustawkach pamiętajcie też, że nawet najbardziej podejrzane spotkanie, które wydawać by się mogło, że jest ustawione, może skończyć się innym wynikiem z wielu powodów. Chcesz przykład?


Mecz towarzyski w przerwie zimowej pomiędzy Pogonią Szczecin a Astrą. Sędzia meczu ewidentnie miał na celu, aby w 1 połowie meczu padły bramki. Podarował dwa karne z kapelusza. Jednak obie drużyny zachowały się fair i spudłowały. Jak się okazało po kilku latach, sędziami były podstawione osoby, byli piłkarze, którzy zostali opłaceni. Wyszła z tego grubsza afera. Więcej informacji znajdziesz na Naszym Fan Page'u w temacie zimowych zgrupowań na Cyprze.