Witaj na stronie szukamyustawek.com !

Projekt Szukamy Ustawek to społeczność, która interesuje się tematem ustawionych wydarzeń sportowych. Wspólnymi siłami próbujemy wytropić spotkania, które mogły zostać ustawione. 

Na chwilę obecną projekt składa się z:

 • FanPage na Facebooku - Szukamy Ustawek, gdzie raz na jakiś czas pojawiają się ciekawostki związane z aktualnościami dotyczącymi podejrzanych wydarzeń w sporcie.
 • Grupa na Facebooku - tutaj aktywne osoby dzielą się swoimi "znaleziskami", wspólnymi siłami próbując znaleźć mecz, który może mieć konkretny przebieg. Grupa składa się z kilku wątków:
  • Analiza Kursów 
  • Analiza H2H 
  • Łamaki 
  • Zwykłe Typy 
  • Off - Topic
 • NOWOŚĆ - czaty na Facebookach, to luźniejsza forma do bieżącej dyskusji we wspomnianych wątkach
 • Profil na Patronite
Początek grupy to 2016 rok. Przez ten czas projekt ciągle ewoluuje, miał swój czas, kiedy było o nim bardzo głośno. Powstało wiele kopii. Plusem jest, że podnieśliśmy na pewno świadomość sporej części społeczności w tym aspekcie. Na przestrzeni tych lat sprawdzaliśmy dodatkowe funkcje między innymi forum, telegram, discord, grupa otwarta (ponad 10 k), grupa zamknięta z patronami etc. Jednak to co działało zawsze to grupa Facebookowa. Wiadomo mająca też swoje wady, jednak aktywność tutaj była zawsze nie porównywalna z innymi miejscami (forum, discord itp.). 

Wrzesień 2023 r. to reaktywacja grupy i powrót do korzeni, do tego co działa od lat. Czyli grupa Facebookowa, w której obecnie do dyskusji i dzielenia się wiedzą są 4 wątki + nowość 4 czaty, które cieszą się dużą aktywnością. Obecnie nie zależy nam na reklamie czy promocji. Przyjmujemy do grupy tylko wybrane osoby. Liczbę Patronów ograniczyliśmy do minimum.

W ostatnich tygodniach przyjąłem do grupy nowe osoby, które wypełniły dla mnie ciekawą ankietę. Wyznaczony limit 500 osób, został osiągnięty w niecałe 12 godzin ! Nowe osoby wniosły fajną energię i odświeżyły nieco grupę. Kolejne tego typu akcję na pewno jeszcze będą organizowane, ale czy będzie to za miesiąc, pół roku, tego nie wiem. Póki co daję możliwość dołączenia maksymalnie 100 osobom na miesiąc. Jak to zrobić? Sprawdź czy jest wolne miejsce w byciu patronem Szukamy Ustawek. Jeśli uda Ci się nim zostać, to wyślij zaproszenie do grupy, podając swój adres email użyty na patronite.
Wspieraj Autora na Patronite
Pozdrawiam i życzę powodzenia w Szukaniu Ustawek! 🍀🕵
"Janek"